برای مشاهده یافته ها از کلید Enter و برای خروج از کلید Esc استفاده کنید.

از بازارگاه تخفیف بگیرید.
دسته: داستان های بازارگاه 03 آبان 1400

از بازارگاه تخفیف بگیرید.

با دریافت کد تخفیف بازارگاه از صفحه ی اینستاگرام بازارگاه می توانید از تخفیف خرید بلیط بهره مند شوید و بلیط اتوبوس خود را ارزان تر بخرید.

 

چگونه کد تخفیف بازارگاه را دریافت کنم؟

کد تخفیف بازارگاه به صورت روزانه در استوری های اینستاگرام بازارگاه معرفی می شود. شما می توانید با دنبال کردن اینستا بازارگاه هر روز از این کد مطلع شوید و با وارد کردن این کد از تخفیف خرید بلیط اتوبوس برخوردار شوید.


نحوه خرید بلیط اتوبوس تخفیف دار از بازارگاه
برای خرید بلیط کافیست مبدا، مقصد و تاریخ حرکت را انتخاب کنید و سپس گزینه جست‌وجو را انتخاب کنید.
بعد از چند ثانیه، فهرست کاملی از سرویس‌های موجود نمایش داده می شود که امکان فیلتربندی و یا مقایسه سرویس‌های مختلف را به شما ارائه می‌دهد. شما با معیارهایی چون ساعت حرکت یا نوع اتوبوس می‌توانید نسبت به رفع نیاز خود اقدام کنید. برای خرید بلیط تخفیف دار کافیست سرویس هایی را انتخاب کنید که آیکن هدیه سبز رنگ در کنار آنها قرار دارد.

خرید بلیط اتوبوس تخفیف دار

یکی از مواردی که عموم افراد توجهی بدان ندارند، نوع اتوبوس و سطح امکانات و قابلیت‌های آن است. در این سامانه خوشبختانه به طور کامل به نوع اتوبوس، سطح امکانات و حتی نوع صندلی آن ها اشاره شده است.
پس از انتخاب سرویس، صندلی دلخواه خود را انتخاب کرده و اطلاعات مسافر را وارد کنید. در مرحله تکمیل اطلاعات مسافر تیک کوپن تخفیف دارم را بزنید و در کادر مربوط به آن کد تخفیفی که در ایسنتاگرام بازارگاه ارائه شده است را وارد کنید به عنوان مثال bazargah را بنویسید و به مرحله بعد بروید.

خرید بلیط اتوبوس تخفیف دار

در ادامه درصد تخفیف بر روی مبلغ بلیط برای شما اعمال می شود و بهای بلیط را پرداخت می‌کنید.

خرید بلیط اتوبوس تخفیف دار


لحظاتی بعد از ثبت خرید و ارائه بلیط، پیامکی نیز حاوی مشخصات بلیط به شماره‌ای وارد کرده اید ارسال می‌شود. کد پیگیری بلیط، هم در پیامک ارائه می‌شود تا برای پیگیری‌های بعدی کار ساده‌ای داشته باشید.
همچنین نیازی به چاپ بلیط نیست. کافیست تنها 30 دقیقه قبل از ساعت حرکت اتوبوس به ترمینال و دفتر شرکت مسافربری مربوطه رجوع کنید و با ارائه شماره بلیط یا کد بلیط که در پیامک ارسال شده است، بلیط خود را کاملا تایپ شده و آماده از شرکت دریافت کنید.
در بحث پشتیبانی از مشکلات احتمالی نیز جای هیچ نگرانی وجود ندارد. چراکه این سرویس چندین خط تلفن ثابت برای پاسخگویی به کاربران ارائه کرده است. اپراتورهای بازارگاه، سرعت عمل و دقت بالایی دارند و با برخوردی خوش در کوتاه‌ترین زمان ممکن مشکل را مرتفع خواهند کرد.